Audi, A3, 2008, Naftë

6,600 €
Nr.Njoftimi [ID]
6091
Titulli
AUDI A3 2008 automat
Gjendja
e Re
Çmim i Diskutueshëm
Jo
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2008
Nr; Shasie (VIN)
123
Garancia
1 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
05.12.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
77 cc
Info Motorri
1.9tdi
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
105 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
184.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
e zeze
Ngjyra Brënda
e zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Audi A3 sportback , automat , ka hyre ne Shqiperi ne Prill 2018, ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe nga pamja e jashtme. E mbajtur nga nje pronar ne Gjermani dhe e blere ne privat. Motorr 1.9 TDI , me konsum te ulet dhe eficent per motorin, me fuqi 105hp , me goma te reja 4stinet dhe sherbime te kryera.. cmimi 6600€
(jo tregtar ) ,ne super gjendje kollaj e verifikueshme CEL: 0692223220
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
rr. kosovarve
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 77 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?