Audi, A3, 2015, Benzinë

1 €
Nr.Njoftimi [ID]
4823
Titulli
Audi A3
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2015
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
14.06.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1984 cc
Info Motorri
2.0T Quattro
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
223 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
22000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E Bardhe Perle
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
7.4 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.9 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.8 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Audi A3 2.0T Quattro US
Motori: 2.0T
Karburanti: Benzine
Kambio: Automatike
Fuqia motorike: 223 KF
Viti i Prodhimit: 2015
Konsumi i kombinuar: 5.8L / 100 Km
Tapicieria: Lekure Gri
Ngjyra: e Bardhe

Opsionet:
1. ABS me EBV, EDS, ASR, ESP
2. Timon hidraulik
3. Frena dore elektromekanike,
4. Airbag per shoferin dhe pasagjerin
5. Airbag anesore
6. Sistem airbag per koken "sideguard"
7. Regjistrim lartesie dhe distance per timonin
8. Sistem qendror mbylljeje me pult
9. Disqe celiku 16"
10. Sediljet e pasme me palosje AUX
11. Tregues i temperatures se jashtme
12. Mbyllje automatike e siguresave gjate udhetimit
13. Fenere te pasem mjegulle
14. Xhama elektrike perpara dhe mbrapa
15. Pasqyrat e jashtme te regjistrueshme elektrikisht dhe te lyera ne ngjyren e makines
16. Spoiler mbi deren e bagazhit,
17. Tapete perpara
18. Radio Audi
19. Monitorim i rripave te sigurise
20. Filter pluhuri dhe poleni.
21. Ngjyra e Bardhe Perle
22. Trekendesh dhe kuti e ndihmes se shpejte
23. Sedilja e shoferit elektrike dhe me rregullim lumbari
24. Sedijet perpara me ngrohje
25. Side Assist
26. Sensore parkimi para dhe prapa
27. Sistem monitorimi per presionin e gomave
28. Cruise control me limitator
29. Bluetooth / AUX / MP3
30. Klima Bizone
31. Driver information system
32. Kamera prapa
33. Tavan xhami panoramike
34. Xenon Plus me Stopa LED
35. Disqe alumini 17 me 5 krahe
36. Sedilje Lekure Milano
37. Audi hold assist

Automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike dhe me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi perfshin targat dhe siguracionin.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 835 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?