Audi, A4, 2004, Naftë

3,300 €
Përgjithshme
Nr.Njoftimi [ID]
5129
Titulli
Audi 4 S'line , Okazion ,,
Gjendja
e Re
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2004
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
05.08.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Kilometra
202712 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Sensor Parkimi
 • Alarm
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Audi 4 S'line , 1,9 naft , shum i paster Dhe i mbajtur , privat Okazion ,,
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
00355
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 268 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?