Okazion! Shitet autobusi, 2001

21,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9372
Titulli
Okazion! Shitet autobusi
Gjendja
e Përdorur
Marka
Iveco
Viti
2001
Kilometra
350000 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Okazion!
Shitet Autobus Iveco 380 E Magirus, viti 2001, euro 5, me marmite ekologjike.350000km origjinale, numri i vendeve 55, me 2 televizora, 2 frigorifer, tualet.ne gjendje shume te mire, me dokumenta te paguara.
Cmimi i diskutueshem.
Per me shume informacione dhe foto na kontaktoni me nr e cel ose ne Whatsapp ose Viber ne nr 0693988200
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Beratit
Qyteti
Berat
Adresa
Rruga Antipatrea
Kodi Postar
2000
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 73 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?