Daf, 2007

25,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
6777
Titulli
Daf
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Marka
DAF
Karburanti
Naftë
Viti
2007
Dogana
e Paguar
Postuar
28.02.2019
Informacion Automjeti
Kilometra
700.000 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Kamion +frigorifer Caria 1800 i 2004 me 22 mije ore pune.Me dokumenta te rregullta shqiptare+ plus siguracion per jasht vendit dhe dokumenta per transport eksport ne gjithe europen.Ne gjendje shume te mire pune.I& gatshem per cdo llol prove
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Pogradec
Adresa
Pogradec
Kodi Postar
7001
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 158 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?