Isuzu NPR, 2006

000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
4204
Titulli
Isuzu NPR
Gjendja
e Re
Marka
Isuzu
Karburanti
Naftë
Viti
2006
Dogana
Pa Paguar
Informacion Automjeti
GVM
4 ton
Kilometra
49.000 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Përshkrimi
Isuzu NPR e ardhur e qeskes nga Italia ka vetem 49.000 mij km, xhama elektrik, kondicjoner. Makina eshte e vitit 2006 me motorr 300 turbo dhe me letra italiane Nr 0696302641
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
    • Vlerësimi: 1
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 356 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?