Kamion Mercedes Benz 814D, 1988

3,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
4531
Titulli
Kamion Mercedes Benz 814D
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Marka
Mercedes-Benz
Karburanti
Naftë
Viti
1988
Dogana
e Paguar
Informacion Automjeti
Kilometra
645000 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet kamion 814D kondinier me gjatesi 5.3mt, gjeresi 2.5mt e lartesi 2.2mt me dere ansore viti i prodhimit i 1988 . Makina eshte e targa dhe me letra gjithashtu.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Korçë
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 862 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?