mecedez benz 1320, 1995

9,000 €
Titulli
mecedez benz 1320
Numri Njoftimit
1611
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes-Benz
Viti
1995
Kilometra
322000 km
Postuar
30.01.2017
Informacion shtesë
Përshkrimi
shitet kamjon transporti mecedez benz 1320,viti 1995, km 322.000,letrat ne fjetje. Targa AA. Kamjoni eshte i gatshem per cfar do lloj prove dhe servisi. Cmimi: 9000 euro i diskutueshem
Vendodhja
Adresa
Gj-R
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 747 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *