↙️#SHITET Kamion MAN 19- 314, 2001

10,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5903
Titulli
↙️#SHITET Kamion MAN 19- 314
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Marka
MAN
Karburanti
Naftë
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
12.11.2018
Informacion Automjeti
Kilometra
1212 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
↙️#SHITET Kamion MAN 19- 314 me tonazh ne leje qarkullimi 25 ton,viti 2001 bashke me Rimorkion me letra te paguara deri ne fund te 2018 , ????Cmimi 10 mije euro i diskutushem.
☎️ nr tel, 0694813763.
????Vendodhja ne Fier,
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 463 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?