Okazion Mercedes Actros 1848, 1999

20,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5398
Titulli
Okazion Mercedes Actros 1848
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes-Benz
Karburanti
Naftë
Viti
1999
Dogana
e Paguar
Postuar
19.09.2018
Informacion Automjeti
Kilometra
1 km
Informacion shtesë
Përshkrimi

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Mercedes Benz Actros 1848 VITI 1999 ME DOGANE TE PAGUAR vetshkarkues bilateral + rimorkio
okazion 20.000euro
per me shume info
+355692094142
Autostrada Lushnje Fier km 2 SAVER
http://www.cerepiauto.net
http://www.facebook.com/cerepiauto
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Lushnje
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 2
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 3299 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?