Shitet Kamioni dhe shum mjete tjera, 1994

4,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
3994
Titulli
Shitet Kamioni dhe shum mjete tjera
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Marka
Iveco
Karburanti
Naftë
Viti
1994
Dogana
e Paguar
Informacion Automjeti
GVM
30500 kg
Kilometra
370000 km
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Sukth
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 424 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?