Shitet kamjon, 1996

1 €
Titulli
Shitet kamjon
Numri i Referencës
RF156847
Gjendja
e Përdorur
Marka
MAN
Viti
1996
Kilometra
212121 km
Postuar
18.10.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet kamjon man viti prodhimit 1996 motor 27 402 me difercial te mdhenj kamje zf 151 ne gjendje te shkeqyer motorrike ashtu dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi tel 0683404005
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Korçë
Adresa
Korca
Kodi Postar
7001
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 3
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1412 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *