Shitet Fiat 70 kuaj fuqi , 1993

14,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
5911
Titulli
Shitet Fiat 70 kuaj fuqi
Gjendja
e Përdorur
Marka
Fiat
Viti
1993
Dogana
e Paguar
Informacion Automjeti
Karburanti
Naftë
Kilometra
8000 km
Orë Pune
8,000
Ngjyra Jasht
Kuqe
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet zetor Fiatagri Bucher 70-90 Turbo, 70 kuaj fuqi, kater pistona, 4×4 dhe shume ekonomik. Marshe anash, kabine, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1993, I pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! Shitet bashke me agregatet, i ardhur nga Italia, ne gjendje shume te mire!
Shtet per arsye mosperdorimi
tel: +355684937178
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Kavajë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 569 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?