Lift per ndertimtari, 2000

25,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5646
Titulli
Lift per ndertimtari
Gjendja
e Përdorur
Viti
2000
Postuar
13.10.2018
Informacion shtesë
Përshkrimi
Lift per ndertimtari
Pesha ngritese 1500 kg
Lartesia 38 metra me mundesi vazhdimi deri ne 100 metra
Vendodhja
Shteti
Kosovë
Qarku
Komuna e Istogut
Qyteti
Istok
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 422 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?