Vinc Terex Ctt 61-2.5, 2006

22,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5647
Titulli
Vinc Terex Ctt 61-2.5
Gjendja
e Përdorur
Viti
2006
Postuar
13.10.2018
Informacion shtesë
Përshkrimi
Lartesia: 24 m
Krahu: 45 m
Pesha ngritese: 2500 kg
Vendodhja
Shteti
Kosovë
Qarku
Komuna e Prishtines
Qyteti
Pristina
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 421 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?