Ford Tranzit 2.4 Nafte

6,300 €
Nr.Njoftimi [ID]
6878
Titulli
Ford Tranzit 2.4 Nafte
Gjendja
e Përdorur
Marka
Ford
Viti
2006
Karburanti
Naftë
Kilometra
218000 km
Dogana
e Paguar
Informacion shtesë
Përshkrimi
Dogana e paguar..klm origjinale..kondicioner..timon hidraulik..Abs..dopio Airbag..der anesore..dhe 2 dyer mrapa..etj...
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 508 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?