Fugon mercedes benz

8,500 €
Titulli
Fugon mercedes benz
Numri i Referencës
RF132485
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes-Benz
Viti
2006
Karburanti
Naftë
Kilometra
180000 km
Postuar
18.11.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 411 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *