Fugon Mercedes Benz

3,000 €
Numri Njoftimit
1168
Titulli
Fugon Mercedes Benz
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes-Benz
Viti
1991
Karburanti
Naftë
Kilometra
377000 km
Dogana
e Paguar
Postuar
21.11.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje te mire pune dhe me dokumenta te paguara deri ne 2017. Cmimi i diskutueshem. Pranohet nderrim me veture.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
Adresa
Vlore
Kodi Postar
9406
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 899 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *