Mercedes Benz sprinter 315 frigorifer

4,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5863
Titulli
Mercedes Benz sprinter 315 frigorifer
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes-Benz
Viti
1998
Karburanti
Naftë
Kilometra
1 km
Dogana
e Paguar
Postuar
05.11.2018
Informacion shtesë
Përshkrimi
Merced benz sprinter frigorifer ne gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prove viti98
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Lushnje
Adresa
rrotonto e plugut
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 442 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?