BMW, Seria 5, 2005, Naftë

7,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5369
Titulli
BMW 535D BITURBO 272 KUAJ FUQI 2005
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2005
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
18.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2997 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
272 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
240000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
jeshil
Ngjyra Brënda
bezh
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
BMW SERIA 5 535D 2005 ME LOOK 2009 BRENDA DHE JASHTE
SENSOR PARKIMI BAXHA SEDILE LEKURE
SHERBIME TE BERA SI NE MOTORR ASHTU DHE NE KAMJE VAJ FILTRA GJENDJE PERFEKTE
CILINDRATA 2997 BITURBO 272CV
NUK E KAP TAKSA LUKSIT

PER ME SHUME INFO 0695771111
7500€ ME DOGANE TE PAGUAR
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Lushnje
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 2
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 3516 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?