BMW, Seria 5, 2005, Naftë

5,700 €
Nr.Njoftimi [ID]
5433
Titulli
Shitet Bmw 530d
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2005
Nr; Shasie (VIN)
1234
Garancia
12 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
22.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2993 cc
Info Motorri
Super gjendje
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
0000 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
241000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri metalizato
Ngjyra Brënda
Kafe
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
0000 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
0000 L/100 km
Konsumi Kombinuar
0000 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Bmw 530d prodhim qershor 2005.Ngjyr gri metalizato,brenda lekur ngjyr kafe shum e paster ,kambjo automat ,sensor parkimi para dhe mbrapa,komanda ne timon ,timon me levizje,sedilje me ngrohje,kompjuter bordi,baxha xhami.Makina ka 241000 kilometra origjinale dhe vetem 1 pronar.Nuk esht perdorur fare ne shqiperi.Dogana e paguar dhe gati per targa.E gatshme per cdo lloj prove.Cmim i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Durres
Kodi Postar
1234
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 357 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?