BMW, Seria 5, 2010, Naftë

18,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
5494
Titulli
BMW 530 GT - PANORAMA - BI-XENO - 2010
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
27.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Kilometra
198000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
GRI E ERRET
Ngjyra Brënda
KONJAK
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-BMW 530 GT (GRAND TOURISMO ) -VITI 2010 -MOTORRI 3.0 ( NAFTE ) -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC -TAVAN XHAMI * PANORAMIK * ME HAPJE ELEKTRIKE -SENSORE PARKIMI , KAMERA PARKIMI -NAVIGACION SYSTEM ONLINE ME SATELITIN -TAPICERI LEKURE NGJYRE * KONJAK * -SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE ME FRYERJE DHE ÇFRYERJE SIPAS POZICIONIT TE TRUPIT !! -FENERET BI-XENO ME LEVIZJE SIPAS TIMONIT DHE NE KTHESE , LARJE FENERASH -STOPAT ME LED !! -TIMON MODEL 3-SH ME BUTONA -PASQYRAT ME PALOSJE ELEKTRIKE !! -DISJET 18 - INCH ME GOMA ME PROFIL TE MIRE !! MAKINA DISPONON LIBER SHERBIMI !! GJENDJE SHUME E MIRE , MAKINA MBAHET NE GARAZHD , DHE PERDORET VETEM NGA 1 PERSON . *ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTAE * *TE PRERA PER 1 VIT * *CMIMI I DISKUTUESHEM , VETEM PER BLERES TE INTERESUAR DHE SERIOZ * CEL : ‭069 823 1172‬
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 655 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?