BMW, Seria 5, 2011, Naftë

19,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
6080
Titulli
Bmw seria 5 530
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
04.12.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2995 cc
Kilometra
168000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E hirit
Ngjyra Brënda
Pana
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
4.2 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.1 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
E sapo ardhuar nga gjermania. Makina eshte ne gjendje perfekte me dogane te paguar . Efficient Dynamics , pasqyra me palosje, tako per rimorkim ruloje me buton dhe paket te posacme,2993 cm3 F10 nuk e kap taksa e lluksit. Tapiceria bezhe, xhama te zinje origjinalqe erresohen sipas kohes. Sendilet me ngrohje ftohje para dhe mbrapa, sensor parkimi dhe kamera, full option shum e mbajtur dhe shum ekonomike. Goma te reja. Makina eshte ne supergjendje
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 127 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?