BMW, X6, 2012, Naftë

35,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
5238
Titulli
BMW X6 3.0d xDrive
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
30.08.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2993 cc
Info Motorri
3.0d xDrive
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
245 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
123500 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
20 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E Zeze
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
8.7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6.7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.4 L/100 km
Emission Class
Euro 6
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
BMW X6 3.0d xDrive

Motori: 2993cc (Pa takse luksi)
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike me 8 marshe Steptronic
Fuqia motorike: 245 KF
Viti i Prodhimit: 2012
Konsumi i kombinuar: 7.4L / 100 Km
Tapicieria: Lekure/Alcantara
Kilometra: 123.500 Km (Origjinale te garantuara)

Opsionet:
1. ABS + ESP + AFU
2. Klima automatike me 2 zona
3. Tapicieri lekure dhe alkantara
4. Sediljet e para me ngrohje
5. Pasqyrat elektrike me ngrohje, palosje dhe veteerresim
6. Sediljet elektrike me memorje me rregullim lumbari
7. Sensore parkimi para dhe mbrapa
8. Kamera Parkimi mbrapa
9. Xhamat e pasem te erret
10. Perde ne xhamat e pasem
11. Navigator
12. 2 ekrane 7" te mbeshteteset e kokes me DVD
13. Drita LED adaptive (me kend kthimi)
14. Dritat e gjata automatike inteligjente (HighBeam Assist)
15. Baxho xhami
16. Paketa M
17. Disqe alumini 20' M (DoubleSpoke 333M)
18. Bagazhi elektrik automatik, me hapje dhe nga pulti
19. Asistence ne malore (Hillassist)
20. Asistence ne zbritje ne terrene te veshtira (Descent Assist)
21. Multimedia me AUX, Bluetooth, MP3, DAB dhe TV
22. Keyless Start
23. Pilot automatik me limitator me funksion "Stop & Go"
24. Sensor drite dhe shiu
25. Drita mjegulle
26. Kompjuter bordi
27. Timon lekure elektrik dinamik, multifunksional
28. Head Up Display
29. Frene dore elektrike automatike
30. Sistem audio LOGIC7 Professional
31. Linja e zeze e shiritave te jashtem

Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt, e mbajtur me kujdes dhe cdo sherbim i kryer ne koncesionar ne Itali.
Mbahet ne garazh. Me dokumenta te sapo paguara.
Nuk behen nderrime, vetem shitje.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 5
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 2461 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?