Lincoln, Town Car

100 Lek
Afati Qirasë
Në orë
Marka
Lincoln
Modeli
Town Car
Numri i Referencës
RF261702
Postuar
02.07.2016
Informacion Automjeti
Karburanti
Benzinë
Transmisioni
Automatik
Përshkrimi
LIMUZIN TIRANA
Sherbim dasma dhe aeroport
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin
  • 534 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *