Audi, A6, 2009, Diesel

15,000 €
Reference Nr. [ID]
6214
Title
Audi A6 2.7 TDI Viti 2009
Condition
Used
Body Style
Sedan
Built
2009
Luxury Tax
No
Customs
Paid
Posted
Dec 27, 2018
Engine Details
Transmission
Automatic
Engine (cm³)
2698 cc
Engine Info
TDI
Mileage
245000 km
Drive Train
Front (FWD)
Vehicle Information
Previous Owners
1
Exterior Color
Zeze
Interior Color
Kafe/Zeze
Environment
Fuel
Diesel
Additional information
Comfort
 • Heated seats
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Electric Handbrake
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • PC on Board
 • Telephone
 • Cruise Control
 • Navigation System
 • Power Locks
 • TV/VCR
 • Steering wheel Controls
Safety
 • Airbag: Driver
 • Parking Sensors
 • Airbag: Passenger
 • Airbag: Side
 • Anti-Lock Brakes
 • Fog Lights
 • Automatic Lights
 • Xenon Lights
 • LED Lights
Windows
 • Power Windows
 • Tinted Glass
 • Window Curtains
 • Rear Window Defroster
Sound System
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Other Features
 • Service Book
 • Turbo
Description
AUDI A6 -MOTORRI 2.7 TDI (NAFTE) -VITI2009 -KAMBIO AUTOMATIKE & MULTITRONIC (+/-) -MODEL LUXURY NGA FABRIKA -NAVI I MADH SATELITOR , MP3 , KART MEMORY , BLUETOOTH TELEFON -TIMON MULTIFUNKSIONAL ME BUTONA S Line -KLIMA DIXHITALE BIZONALE ME 2 ZONA -FENERE XENO/BI XENO DHE ME LED -STOPAT ME LED -SENSORE PARKIMI ORIGJINAL , PASQYRA ME THARJE -SEDILJE LEKURE KAFE , ME NGROHJE & DISQET 20-INCH ORIGJINALE AUDI A8 DHE GOMA QE NQS CAHET GJATE ECJE S VAZHDON TE ECESH DHE 10 KM DHE NUK BIE NE DISK ,GOMAT TE KORRIK 2018,DHE DISPONON DHE DISQE+GOMA DIMRORE TE PA PERDORURA ????MAKINA DISPONON 244.000 KM ME LIBER SERVISI ???? ????GJENDJA E MAKINES ESHTE PERFEKTE , SI NGA ANA MOTORRIKE DHE AJO ESTETIKE .FIKS PARA NJE VITI ESHTE SJELLE NGA GJERMANIA,KA PASUR VETEM NJE PRONAR ME PARE,DHE AI KA PUNUAR TEK AUDI NE STUTGART I CILI E KA POROSITUR VETE ME KETO OPSIONE DHE LOOK TE VECANTE NE INTERIOR NGA FABRIKA.KA BERE VETEM 10.000 KM PASI ESHTE BLERE NGA KU 7000 JANE NE RRUGE EUROPE .ESHTE PERDORUR SHUME PAK VETEM PER UDHETIME TE LARGETA DHE JO NE QYTET.BAXHA ME PANEL DIELLOR QE MUNDESON NGROHJEN DHE FTOHJEN E MAKINES EDHE NQS NUK ESHTE E NDEZUR MAKINA,MUND TE PROGRAMOSH NJE ORAR DHE AUTOMATIKISHT DO TE NDIZET KLIMA NE NGROHJE APO FTOHJE TE MAKINES DUKE QENE MAKINA FIKUR .INTERIOR S LINE DHE LOOK I VECANTE SI RS6 C6.KABINE E MADHE LUNGO PRESIDENCIALE.MAKINA SHUME E SHPEJTE COMFORT+SPORT + PEDANA +- NE TIMON .DISPONON 2 CELESA ???? ????GATI PER CFARDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ .JU LUTEM VETEM TELEFONATA SERIOZE ,FOTOT FLASIN VETE SKA NEVOJE PER REKLAMA
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
 • View QR Code View QR Code
  • Current rating: 5
  • Total votes: 1
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • 677 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind

Listings to be compared

There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?