Audi, S4, 2010, Petrol

21,000 €
Reference Nr. [ID]
6282
Title
Audi S4 3.0 TFSI quattro
Condition
Used
Price Negotiable
Yes
Built
2010
Customs
Paid
Posted
Jan 11, 2019
Engine Details
Transmission
Automatic
Engine (cm³)
3000 cc
Mileage
163000 km
Drive Train
4x4 (4WD)
Environment
Fuel
Petrol
Additional information
Description
Audi S4 3.0 TFSI quattro ose 4x4 2010 Look RS4 163930 km origjinale me liber sherbimi ku servisi fundit daton ne 27.04.2018 Makina ka ardhur nga Zvicra Ka Xhama te zi origjinal Bixenon dhe levizje feneresh majtas djathtas dhe lart poshte sipas terrenit Ngrohje sedilesh Navi Ndezje Start/Stop pa celes ne kuader Ka 4 Opsione Guide: Economy/Automatik/Dynamic dhe Individual ku i zgjedh vete specifikimet Marmitat dhe kazane Extra te markes NPipe etj etj full extra ska nevoje per asnji sherbim. Cmimi pak i Diskutueshem 21000€ 0693694422
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Elbasanit
City
Elbasan
  • View QR Code View QR Code
    • Current rating: 0
    • Total votes: 0
  • Save as PDF Save as PDF
  • Report broken listing Cancel my report
  • 890 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind

Listings to be compared

There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?