BMW, 3 Series, 2007, Diesel

6,700 €
Negotiable
Reference Nr. [ID]
7559
Title
Bmw M Look 330xdrive Auto 2007 Shit Nderr
Condition
Used
Built
2007
Customs
Paid
Engine Details
Transmission
Automatic
Engine (cm³)
2998 cc
Engine Power (h/p)
231 HP (horse power)
Mileage
225000 km
Drive Train
4x4 (4WD)
Environment
Fuel
Diesel
Additional information
Exchange Possibility
  • Car
Description
Shes nderroj bmw 330xdrive automatike naft 4x4 viti 2007 look m origjinal fabrike 220mij kilometra letrat e sapo prera per nje vit goma 90% te reja t4 baxha sensor parkimi sedilje me ngrohje xhama t zinj origjinal navigator fuksional me te gjitha hartat sensor per gomat q tregon q kan rene radar distronic mban distancen nga makina para frenon vet i jep gaz vet vetem mban timonin fener bixenon drita angel eyes disqe 17 model 2010 origjinale bateri e re 4 marmita makina eshte ne gjendje shum t mire eshte shume e shpejte eshte bere dhe stage 1 tek apr albania ka 300kuaj fuqi shitet 6700 euro i diskutueshem ose nderrohet me mak 2006 e siper me nderrim cmim tjt ...
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Elbasanit
City
Elbasan
  • View QR Code View QR Code
    • Current rating: 0
    • Total votes: 0
  • Save as PDF Save as PDF
  • Report broken listing Cancel my report
  • 237 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind

Listings to be compared

There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?