Mercedes-Benz, C-Class, 2004, Diesel

5,200 €
Negotiable
Reference Nr. [ID]
7758
Title
Mercedes Benz C220 AVANTGARDE *EVO*
Condition
Used
Body Style
Sedan
Built
2004
Luxury Tax
No
Customs
Paid
Engine Details
Transmission
Manual
Engine (cm³)
2148 cc
Engine Info
Motor EVO
Engine Power (h/p)
150 HP (horse power)
Mileage
188000 km
Drive Train
Back (RWD)
Vehicle Information
Car Tax
Sep 06, 2019
Technical Inspection valid till
Sep 06, 2019
Wheels (inch)
17 " - Aluminium
Exterior Color
Gri
Interior Color
E zeze
Doors
5
Environment
Fuel
Diesel
Consumption Combined
5.8 L/100 km
Additional information
Comfort
 • Electric folding mirrors
 • ABS
 • ESP
 • Electric Handbrake
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • PC on Board
 • Telephone
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Power Steering
 • Steering wheel Controls
Safety
 • Airbag: Driver
 • Airbag: Passenger
 • Airbag: Side
 • Anti-Lock Brakes
 • Fog Lights
 • Automatic Lights
Windows
 • Power Windows
 • Rear Window Defroster
Sound System
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Other Features
 • Leather Steering Wheel
 • Leather Seats
 • Turbo
Description
MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE, MOTOR EVO 150HP, NAFTE, SHUME EKONOMIK. VITI 12.2004, KAMBIO MANUALE 6+1, PASQYRA ELEKTRONIKE ANTI VERBIM, SALLON LEKURE E ZEZE SHUME E PASTER, SEDILJE ELEKTRONIKE, XHAMA ELEKTRONIK, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, KLIMA NGROHJE-FTOHJE BI-ZONALE. DISQE 17' ORIGJINALE, TE PASMET ME TE GJERA, GOMAT PARA 60%, MBRAPA 100% TE REJA. DOGANE E PAGUAR, TARGA TE VENA, TAKSA TE PAGUARA DERI NE 06.09.2019. E MBAJTUR NE GARAZHD, SHUME E PASTER BRENDA DHE JASHTE. ESHTE NE SUPER GJENDJE MOTORIKE DHE ESTETIKE, TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOHE, NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI. CMIMI 5200€ I DISKUTUESHEM. KONTAKTE: TEL 0685970332 VIBER DHE WHATSAPP
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Korces
City
Korçë
  • Current rating: 5
  • Total votes: 4
 • Report broken listing Cancel my report
 • 1171 Interested
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind

Listings to be compared

There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?