Mercedes-Benz, E-Class, 2011, Diesel

15,900 €
Reference Nr. [ID]
6287
Title
E 350 CDI BLUEEFFICIENCY 7G AVANTDARDE
Condition
Used
Price Negotiable
Yes
Body Style
Sedan
Built
2011
Luxury Tax
No
Customs
Paid
Posted
Jan 12, 2019
Engine Details
Transmission
Automatic
Engine (cm³)
2987 cc
Mileage
251000 km
Drive Train
Back (RWD)
Vehicle Information
Previous Owners
1
Wheels (inch)
18 " - Aluminium
Exterior Color
Gri
Interior Color
Bezhe
Doors
5
Environment
Fuel
Diesel
Consumption Urban
9.8 L/100 km
Consumption Extraurbano
5.6 L/100 km
Consumption Combined
6.4 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Additional information
Comfort
 • Electric folding mirrors
 • Heated seats
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • PC on Board
 • Telephone
 • USB
 • Cruise Control
 • Navigation System
 • Power Steering
 • Steering wheel Controls
Safety
 • Airbag: Driver
 • Parking Sensors
 • Parking Camera
 • Airbag: Passenger
 • Airbag: Side
 • Alarm
 • Fog Lights
 • Automatic Lights
 • Xenon Lights
 • LED Lights
Windows
 • Power Windows
 • Sunroof/Moonroof
 • Tinted Glass
 • Rear Window Defroster
Sound System
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Other Features
 • Service Book
 • Turbo
Description
????SHITET MERCEDES-BENZ E350 CDI BLUEEFFICIENCY AVANTGARDE
????SAPO ARDHUR NGA JASHT
????MAKINA ESHTE ME DOGANE DHE E TARGUAR PER 1 VIT DERI NE 30/12/2019
????VITI PRODHIMIT 12/2011 DALE NE QARKULLIM NE 2012
????TE GJITHA SERVISET TE CERTIFIKUARA TEK MERCEDES-BENZ!!!
????MOTOR 2987 V6
????KAMBIO AUTOMATIKE 7G
????F1 NE TIMON
????TIMON MULTIFUNXIONAL
????CRUISE CONTROL
????HOLD & STOP
????KROSKOT RIMESO DRURI
????SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA ORIGJINAL
????PASQYRAT ELEKTRIKE ME PALOSJE
????PASQYRA ANTIVERBUESE
????XENON BIXENON
????DRITA MJEGULLE LED
????INTELLIGENT LIGHT(DRITAT PERSHTATEN SIPAS MENYRES SE LEVIZJES)
????STOPAT MBRAPA LED
????TAVAN XHAMI BAXHA ME 3 POZICIONE HAPJE
????NAVI TE MADH(DVD CD RADIO FM AUX)
????SEDILJE PARA ME NGROHJE
????SEDILE ELEKTRIKE
????SENSOR SHIU SENSOR DRITE
????AMBIENT LIGHT(DRITA AMBIENTALE)
????XHAMA ELEKTRIK
????ARM REST PARA MBRAPA
????TAPICERI BEZH AKULL E PASTER
????ISOFIX
????SOUND SYSTEM
????DRITA TE TE 4-TA DYERT ME STEMEN E BENZIT
????DRITAT E BAGAZHIT LED
????DISQE ORIGJINAL AMG TE FABRIKES R18"
2 TE NGUSHT 2 TE GJERE
????GOMA 100%TE REJA
????TAMBURET PARA ME AJROSJE ME VRIMA
????FULL SERVIS I KRYER!!!
????MAKINA PARAQITET NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MOTORIKE,XHENERIKE PO ASHTU DHE AJO ESTETIKE 10/10
????E GATSHME PER CFARDOLLOJ PROVE NGA ANA JUAJ
????CMIMI SHUM PAK I DISKUTUESHEM!
????NUK PRANOHEN NDERRIME!!!
????TE INTERESUARIT KONTAKT TEL,WHATS UP,VIBER 0675702181 FLM
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
ZIP code
1001
 • View QR Code View QR Code
  • Current rating: 5
  • Total votes: 1
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • 398 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind

Listings to be compared

There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?