Volkswagen, Caddy, 2007, Diesel

7,500 €
Reference Nr. [ID]
6048
Title
VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE*OKAZION*-07
Condition
Used
Price Negotiable
Yes
Body Style
Minivan
Built
2007
Customs
Paid
Posted
Dec 05, 2018
Engine Details
Transmission
Manual
Engine (cm³)
1896 cc
Mileage
199000 km
Drive Train
4x4 (4WD)
Vehicle Information
Previous Owners
1
Exterior Color
GRI
Interior Color
Gri
Doors
5
Environment
Fuel
Diesel
Additional information
Comfort
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Electric Handbrake
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • PC on Board
 • USB
 • Cruise Control
 • Navigation System
Windows
 • Power Windows
 • Rear Window Wiper
 • Tinted Glass
 • Window Curtains
 • Rear Window Defroster
Sound System
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Other Features
 • Service Book
 • Third Row Seats
 • Tow Package
 • Turbo
Description
VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE -EURO 4  - FULL OPSIONAL DESIGNO  -VITI 12/2006 model 2007 ( 1 PRONAR GJERMAN)  -199000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI,  - DOPIO BALESTER -SENSOR ORIGJINAL PARKIMI -4 PORTA -Kambio MANUAL -7 VENDE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)  -Ngjyrë Gri Metalizato -ROOFRACK (HEKURA NE TAVAN) -NAVI-MP3-CD ROM- RADIO FM/AM -  -TELEFON VW  -Tapiceri STOFF FAMILY LIFE "DESIGNO" FABRIKE  -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)  -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK  -XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE VW -PAKETA CHROME OUTSIDE  - xhama elektrikë -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic  -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve -BORD KOMPJUTER -FENERE KRISTAL ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)  -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)  -7 koka sedilesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),  -SEDILE ME NGROHJE -Timon hidraulik, komamda ne timon -Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës,  -Sediljet e pasme të palosshme  - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),  -Goma të sapovendosura CONTINENTAL (90%) -Disqe Alumini 16 inches Caddy Highline -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,  -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA  00355692029005
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
Address
Tirane
 • View QR Code View QR Code
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • 160 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind

Listings to be compared

There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?