Ford, Fiesta, 2007, Naftë

2,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
5323
Titulli
shitet
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Kilometra
205000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
grie e erret
Ngjyra Brënda
e zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.5 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Shitet ford fiesta e vitit 2007 1.4 nafte td(ci) ekuqe shume e shpejte dhe ekonomike xhama te zinj origjinal mbrapa.
Per me shume info:0696482479ose 0697912070
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Kodi Postar
2001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 267 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?