Ford, Fiesta, 2009, Benzinë

6,300 €
Nr.Njoftimi [ID]
5016
Titulli
Ford Fiesta Automatike 2009 31.000 km?????????????
Gjendja
e Re
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.07.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Kilometra
31000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
SHITET FORD FIESTA 1.4 BENZINE ,E VITIT 2009,ME KAMIO AUTOMATIKE,ME DOGANE TE PAGUAR,E ARDHUR NGA GJERMANIA,31.000 KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI, CELS ME PULT I TIPIT TE RI,ME SENSOR PARKIMI PARA DHE PRAPA,XHAMA ELEKTRIK,PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE,KOMANDA NE TIMON,NGJYRE E KUQE ,ME KONDICIONER,SINJALE TEK PASQYRAT,NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,PER ME SHUME INFO NR I CEL:0692025260
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 432 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?