Ford, Focus, 2011, Benzinë

7,199 €
Nr.Njoftimi [ID]
5877
Titulli
OKAZION FORD FOCUS TITANIUM
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
07.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1596 cc
Kilometra
50000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E ZEZE
Ngjyra Brënda
GRI
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Shitet Ford Focus, modeli me i larte TITANIUM. Makina ka bere Vetem 50.000 km. Prodhimi i fundit i ketij modeli fund 2010, me regjistrim ne 2011. Blere ne koncesionar me 0 km dhe perdorur nga nje dore, si makine familjare. Motorri 1.6 benzine, nderrimi i marsheve, manuale. Konsumi mesatar real 7 l/100 km. Ndezje me buton "Ford Power". Dritat dhe fshireset e xhamave me sensore. Pasqyrat elektrike me palosje dhe me ngrohje. Disqet 17 te vendosura si opsion nga fabrika. Kompiuter bordi. Sediljet sportive. Sensore te pasem parkimi. Pasqyra me vete-erresim. 6 airbag. Climatronic me dy zona te ndryshme DEATC. Sistemi ESP. Xhamat e pasem te erret nga fabrika. Kuti qendrore per dyert dhe xhamat, te gjitha elektrike, me buton. Radio CD Sony i vendosur opsion shtese. Per me teper fotot. Per kontakt 0694001010.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 236 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?