Ford, Kuga, 2014, Naftë

15,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
5619
Titulli
FORD KUGA 2014 TITANIUM FULL OPTION AUTOMAT NAFTE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2014
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
10.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
121000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
GRI
Ngjyra Brënda
E ERRET
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
???? FORD KUGA TITANIUM ???? MODELI I RI 2014 , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , MOTORR 2.0 TDCI ( NAFTE ) KONSUMI MESATAR 6 LITRA , 4X4 , 120.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUARA ME SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA , KAMERA DHE SENSOR PARKINGU PARA/MBRAPA - OPSION QE PARKOHET MAKINA VET - NAVIGATOR - AUX - BLUETOOTH - USB - BAGAZHIER 6 CD Mp3 - KLIMA BI ZONE - KONTROLL ESP - SPORT MODE - SYNC SYSTEM - VOICE COMAND - KOMPJUTER BORDI - HAPJE DHE MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON - 2 CELESA ORIGJINAL KEY LESS GO - START/STOP - PILOT AUTOMATIK - SALLON LEKURE I ZI ME SEDILJE SPORT -XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL - SEDILJE ELEKTRIKE + NGROHJE - OPSIONE NE TIMON - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - SENSOR DRITASH DHE SHIU - DISQE DHE GOMA TE REJA. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 15.900 EURO I DISKUTUESHEM...!!!! INFO : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 462 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?