Jeep, Wrangler, 1997, Benzinë + Gas

15,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5329
Titulli
JEEP WRANGLER 2.5 BENZINE / GAS AUTOMATIK
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Offroad
Viti
1997
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
14.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2500 cc
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E VERDHE
Ngjyra Brënda
E VERDHE + E ZEZE
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Tavan Xhami Panoramik
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet JEEP WRANGLER TJ
-viti 1997
-suv per te gjitha terrenet
-motori 2.5 benzine+GAZ
-kambio automatike
-makina eshte ne gjendje te persosur dhe me te gjitha sherbimet e bera
Cmimi i diskutueshem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 4.5
  • Vota Gjithsej: 13
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1197 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?