Jeep, Wrangler, 2013, Benzinë + Gas

46,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5328
Titulli
JEEP WRANGLER 3.6 BENZINE / GAS AUTOMATIKE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Offroad
Viti
2013
Taks Luksi
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
14.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3600 cc
Kilometra
79000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E ZEZE + PORTOKALLI
Ngjyra Brënda
E ZEZE
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Shitet JEEP WRANGLER
- Jane bere modifikime ne pjeset e trupit
- Suv per te gjitha terrenet
- Motori 3.6 benzine + gaz
- Kambio automatike
- Makina eshte ne gjendje te persosur dhe me te gjitha sherbimet e bera.
- Makina eshte me dyer dhe cati te cmontueshme
Cmimi i diskutueshem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 6
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 2067 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?