Kia, Optima, 2012, Hybrid (benzin/elektrik)

100 €
Nr.Njoftimi [ID]
5285
Titulli
OKAZION KIA Optima K5 Hybrid
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2012
Taks Luksi
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
08.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2359 cc
Info Motorri
2.4i Benzine/Gaz + Elektrike
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
205 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
33500 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Hiri
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Hybrid (benzin/elektrik)
Konsumi Urban
3.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
2.0 L/100 km
Konsumi Kombinuar
2.8 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Kia Optima Hibride + Benzine/Gaz, ne gjendje perfekte teknike dhe estetike.
Full option me vetem 33.000 kilometra.
Konsumi rreth 100 mije leke te vjetra per 2000 kilometra. E gatshme per cdo lloj prove, si nga ana mekanike si nga ana e konsumit.
Gomat 100% te reja.

Te dhenat teknike:
Motori: 2.4l + Motori Elektrik
Karburanti: Benzine/Gaz + Elektrik
Kambio: Automatike
Fuqia motorike: 205 KF
Viti i Prodhimit: 2012
Tapicieria: Lekure
Kilometra: 33.000 Km (Origjinale te garantuara)
Ngjyra: Gri

Opsionet:
1. ABS + ESP + AFU
2. Klima automatike me 2 zona
3. Tapicieri lekure
4. Sediljet me ngrohje dhe ftohje
5. Pasqyrat elektrike me ngrohje, palosje dhe veteerresim
6. Sediljet elektrike me memorje me rregullim lumbari
7. Kamera Parkimi mbrapa
8. Navigator
9. Drita Xenon
10. Tavan xhami panoramik
11. Disqe alumini 18"
12. Multimedia me AUX, Bluetooth, MP3, DAB
13. Keyless (Hyrje dhe ndezje pa celes)
14. Pilot automatik me limitator
15. Sensor drite dhe shiu
16. Drita mjegulle
17. Kompjuter bordi
18. Timon lekure elektrik dinamik, multifunksional
19. Sistem audio Infinity Premium

Cmimi i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 6
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 3182 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?