Alfa Romeo, 147, 2005, Naftë

2,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
7704
Titulli
Alfa Romeo 147, 2005, 1.9 jtd 16v 140hp
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2005
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Info Motorri
1.9 nafte
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
140 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
200000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
zeze mat
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Turbo
Përshkrimi
Alfa romeo diesel 147 2005 1.9 jtd 140 kuaj fuqi me 6 marshe shume e shpejte dhe shume ekonomike. Makina ka 200.000 km te vetat.
Ngjyra e zeze mat e vecante me disqe sportive 17 mat origjinale alfa, drita xeno, klima, board computer, me navigator te madh e sistem muzike bose nga fabrika,bagazhier me 10cd dhe me telefon te integruar te gjitha origjinale.
Ne gjendje shum te mire.
Letra te paguara deri ne fund te vitit.
2500euro

Cel. 0684949671
Whatsapp 0666696341
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 548 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?