Alfa Romeo, MiTo, 2010, Benzine + Gas

3,600 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7145
Titulli
Alfa mito
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Coupe
Viti
2010
Nr; Shasie (VIN)
Wjridixne2299229292oa
Garancia
2 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
1.4 benzin gaz
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
176 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
140000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
20.09.2019
Kolaudimi deri
10.08.2019
Ngjyra Jasht
E kuqe
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzine + Gas
Konsumi Urban
4 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Emission Class
Euro 6
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • USB
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Alfa mito e 2010 benzin +gaz 1.4, ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike me liber sherbimesh letrat e paguara deri ne 2020 makina eshte perdorur vtm nga nje person ne shqiperi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
Adresa
Vlore
Kodi Postar
124
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 548 Interesuar
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?