Audi, A3, 2005, Naftë

4,700 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8597
Titulli
Audi A3 1.9 Sportback
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2005
Garancia
1 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1895 cc
Info Motorri
1.9 TDI 8 Valvola
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
105 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
180578 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri metalike
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.0 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Audi A3 Sportback 1.9 nafte. Motorr shum i forte 105 kuaj fuqi super ekonomik dhe me sherbime te kryera. Rripi i fazes i nderruar kit me gjithe pompe uji. Me dogane te paguar gati per targa. Liber sherbimesh i rregullt origjinal gjermanie me vulat dhe faturat perkatese te sherbimeve. Xenon origjinal fabrike me lupa, klima auto 2 zona, ngrohje sedilesh. Disqe alumin 17 me goma verore 80%. Gati per prove ne servis dhe ne rruge. Cmimi i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Xhamlliku
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 331 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?