Audi, A4, 2004, Naftë

3,300 €
Nr.Njoftimi [ID]
6557
Titulli
Audi a4
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Jo
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2004
Nr; Shasie (VIN)
1234
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
31.01.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Info Motorri
Tdi
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
120 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
230 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zez
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8 L/100 km
Emission Class
Euro 1
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
Siguria
 • Airbag: Shoferi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet audi a4 1.9 naft ne gjendje sh tmir motorrike dhe gjenerike...letrat e paguara deri ne maj 2019 goma 17 pasqyra me mbyllje amurtizator te kuq klima esp abs cmimi 3300 euro i pa diskutueshem vendodhja fier numer teli 0692175310
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
Adresa
Roskovec
Kodi Postar
9306
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 233 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?