Audi, A4, 2006, Naftë

5,100 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8688
Titulli
AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AVANT SPORTBACK*OKAZION -06
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1984 cc
Kilometra
180000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
gri e erret
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI
-VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006
-FACELIFT
-EURO 4
-189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV
- KAMBIO MANUALE
-CHROMEPAKET
-SPORTBACK
-S-LINE -NGJYRA: GRI E ERRET KRISTALINE
- NAVIGATOR - CD - DVD - USB-AUX, AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI
- -BOSE SOUND SYSTEM
-KLIMA DIGITALE ME 4 ZONA,
- FTOHES
- TELEFON AUDI
-TAPICERI ALCANTARA NAPE + SPORTLINE + NGROHJE SEDILESH +LEVIZJE ME BUTONA -PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
-XHAMA ELEKTRIKE
-PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE -12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-TIMON HIDRAULIK + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES
-FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + ULJE
-NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIK+ FREXHO
-SENSORE SHIU + SENSORE DRITE
-NJE PERDORUES I VETEM
- -SEDILJET E PASME TE PALOSSHME DHE TE LEVIZSHME PARA-MBRAPA -KOMPRESOR +SOLUCION NGJITES+ KRIKO MEKANIK+ CELES GOME(Xhirogome),
- DISQE ALUMINI 16 INCH TE MARKES AUDI ``S-LINE ``
-GOMAT E SAPOVENDOSURA 99%
- GJENDJE TEKNIKE, MEKANIKE, ESTETIKE, DHE MOTOR PERFEKT ME KONSUM TE ULET, -DOGANE E PAGUAR
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA CEL 00355692029005
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 153 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?