Audi, A4, 2010, Naftë

0,000 €
Titulli
Audi, A4, 2010, Diesel
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Dogana
e Paguar
Postuar
16.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
151 km
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • Sistem Navigimi
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
Përshkrimi
AUDI A4 - AUTOMATIK - SLINE ORIGJINAL NGA FABRIKA ( brenda dhe jasht ) 2.0 NAFTE KLIMA BIZONALE DIXHITALE - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL - DISJE R 17 S-LINE , NAVI - XENO BI XENO DHE LED - PASQYRA ME PALOSJE ETJ * DOGANA E PAGUAR * SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA - FULL OPTION !!!
Numri Njoftimit
1710
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1200 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *