Audi, A4, 2011, Naftë

12,900 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Viti
2011
Nr; Shasie (VIN)
001
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF199836
Postuar
19.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
Tdi
Kilometra
161000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
AUDI A4 , 2.0 TDI , VITI 2011 , 162.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA TEK AUDI , KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC , 2 CELESA ORIGJJNAL , MBYLJJE QENDRORE ME PULT , DISQE DHE GOMA TE REJA , CD-AUX , KOMPJUTER BORDI , KLIMA , KONTROLL ESP , OPSIONE N TIMON , SENSOR SHIU , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , TAPICERI BEZHE.KONSUMI MESATAR 5 LIRA , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 12.900 EURO I DISKUTUESHEM. CEL : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 3
    • Vota Gjithsej: 5
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1368 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *