Audi, A4, 2012, Benzinë

12,800 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9309
Titulli
Audi A4 2012 S-Line 2.0 TFSI Benzine
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
TFSI
Kilometra
139000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Grey-Blue
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Audi A4 "QUATTRO" S Line Viti 2012

Motorr Benzine 2.0 TFSi Model Amerikan.
Makina ka 139 mije KM origjinale dhe ka vetem 1 vit ne shqiperi.
Ka paketen Premium Plus

Hapje mbyllje dyersh pa celsa, fikje ndezje pa celesa (Keyless GO),
Kamera parkimi, Sensor Parkimi,
Navigator,
Sedilje me memorje-Elektrike me ngrohje,
Bluetooth, Sistem Audio Audi Premium me SD CARD,
Pasqyra Elektrike Antiverbuese dhe me ngrohje, Baxho, Disqe 18 inch, gomat 90% te reja,
Sensor presion gomash,
Klima me 3 zona, sistem per hapjen dhe mbylljen e 3 dyerve te garazheve etj.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
Ngjyren shiheni nga fotot.
Cmimi 12800 euro i diskutueshem!

Tel: 0693183660
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 703 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?