Audi, A6, 2012, Naftë

27,500 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Viti
2012
Nr; Shasie (VIN)
002
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF144818
Postuar
19.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Info Motorri
TDI
Kilometra
120000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
AUDI A6 AVANT,QUATTRO,3.0 DIESEL BITURBO,VERSIONI ORIGJINAL I FABRIKES 313 PS,2x S-LINE,VITI 2012,NGJYRE E ZEZE,AUTOMAT 8G TRONIC,FULL OPTION,KAMERA PARKIMI,SENSOR,PANORAM,DISQE 20 AUDI ROTOR ME GOMA TE REJA,XENON/BEXON,SEDILJE SLINE KAMOSH ME LEKURE,FENERE LED,TEL,BLUETOOTH,NAVI,KARTE MEMORIE,START AND STOP,KEYLESS GO,EFFICENCY DERI NE 20KM/H ECEN ME BATERI,SISTEM ECO FIKET NDIZET VET NE TRAFIK,MARMITA ME OPSION ZHURMUES OSE SILENCIOZ,TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA TEK AUDI NE EUROPE DHE TEK PORSCHE ALBANIA PARA 10 DITESH,120000 KM,SUPER E SHPEJTE, ME DOKUMENTA TE PAGUARA. CMIMI : 27.500 EURO I DISKUTUESHEM. INFO : 0692765740 , 0684161077
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 2
    • Vota Gjithsej: 3
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1834 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *