Audi, A6, 2012, Nafte

- €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8741
Titulli
Audi A6 *S~Line* Full Option~Viti 2012~ 165 Km
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2998 cc
Kilometra
165 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E Zeze
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Nafte
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
☎️☎️068 201 9999

#Shitet Audi A6 *S~Line*
- Start/Stop (Ndizet Dhe Fiket Me Gisht)
- Viti 2012
- Motorr 3.0 TDI
- Me Navi, Tel, Bluetooth.. Etj
- Sensor Parkimi
- Kamer Parkimi
- Sedilje Me Ngrohje
- Tapiceri Kamosh Shum E Paster
- Komando Ne Timon
- Memorizim Sediljesh
- Feneret Xenon/Bixenon, Led
- Disqe *S~Line*.
✅Makina Ka 165.000 Kilometra Me Liber Sherbimi.✅
????Gjendje Shume E Mire Xhenerike,Motorrike Gjithashtu Dhe Nga Ana Vizuale.????
????Jam I Gatshem Per Cdo Lloj Kontrolli Nga Ana Juaj????
Ju Lutem Telefonata Dhe Bleres Serioz.

Per Me Teper Informacion..

☎️☎️068 201 9999
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1000
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 989 Interesuar
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?