Audi, Q5, 2009, Naftë

15,990 €
Nr. Njoftimi [ID]
3184
Titulli
AUDI Q5 2.0L TDI QUATTRO S-LINE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
05.12.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1968 cc
Info Motorri
TDI
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
170 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
92.000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.3 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.9 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Shitet Audi Q5 S-Line QUATTRO 2.0L Nafte 170 Kuaj Fuqi, 92.000 KM, Viti Prodhimit 06/05/2009, Kambio Automatike, Navigator Europian, Radio/CD/AUX, Kondicioner Digital, Komanda ne timon, Tapiceri lekure ngjyre te zeze S-line, Sedilje me fryrje, 4 goma te reja, Tavan Xhami Panoramik, Sensore parkimi para-mbrapa, Kamera Parkimi, Cruise kontroll (Pilot automatik), E sapo ardhur nga Belgjika me dogane te paguar, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera, Cmimi 15990 Euro, Per informacion: 0697672636 (Nuk Nderrohet)
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 3.4
  • Vota Gjithsej: 5
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 831 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *