Audi, S8, 2000, Benzinë + Gas

5,500 €
Titulli
Audi S8 4.2 Quattro Benzin plus Gaz AG
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Jo
Tip Trupi
Sedan
Viti
2000
Pronarë të mëparshëm
2
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
4172 cc
Info Motorri
Benzin +Gaz AG
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
360 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
140.000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
20 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu e erret
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
20 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
10 L/100 km
Konsumi Kombinuar
13 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Ndërrim me Skafe Pranohet
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
 • Ndërrim me Moto Pranohet
 • Ndërrim me Makin Pranohet
Përshkrimi
Disqet 20 audi S8 2008 Sendilje memorizim 1234 plus ngrofje dhe fryrje mbrapa me ngrofje dopio xham mbrapa te zi origjinal pasqyra me palosje plus levizje ne indietro perde origjinale me buton panel diellor me ftofje me ane te diellit etj. Cmimi 5500 euro ose me ndrrim .
Numri Njoftimit
2861
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Kodi Postar
2001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 743 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *